Komentarze

Tej nie kocham, tej nie lubię, tej nie doczytuję 21. stycznia 2009 19:58:00 na marginesie
linkologia.pl spis.pl

No nie, westchnęłam, odkładając „Dom Balthusa”, to już trzecia książka z której rezygnuję w ciągu tego miesiąca. Najpierw była „Obywatelka” Gretkowskiej, która zraziła mnie umieszczanymi co kilka stron opowieściami o cudownych wyczynach Poli. Oczywiście, że każda trzylatka jest nadzwyczajna, ale wystarczająco często udowadniają mi to w rozmowach koleżanki, więc nie odczuwam potrzeby przekonywania się o tym jeszcze  w trakcie lektury.  Dlatego książkę odstawiłam na bok. Sięgnęłam natomiast po „Naiwny. Super” Loe, tak, tego od Doplera. Ale co za zawód! Książka porównywana, zupełnie niewiadomo dlaczego, do „Buszującego w zbożu”, zawiera głównie dosyć infantylne opisy prób znalezienia godziwego zajęcia przez pewnego młodzieńca. Zabierał się za rower, za odbijanie od ściany czerwonej piłeczki- i resztę sobie darowałam, bo ani mnie ta historyjka bawiła ani ciekawiła. A „Dom Balthusa”? Okazało się ze to jedna z tych książek, które zaczynają się do samego końca. Na dodatek z wysiloną poetyką i dosyć obrzydliwymi opisami fizycznych dolegliwości jej postaci. No i sama nie wiem, za co się teraz zabrać. Z jednej strony kuszą nowości, z drugie strony dopinguje termin oddania książek wypożyczonych i jeszcze nie przeczytanych. Ale obiecuję sobie, ze w przyszłości dokładniej będę podejmować moje biblioteczne decyzje. Bo wygląda na to, że upojona myślą, że przecież „to za darmo” biorę wszystko jak leci, i potem musze odpokutować ten sponton czytelniczą niestrawnością, utrudniającą konsumpcję kolejnej lektury. 

Malissa
04. października 2014 17:34:44, http://www.a-dash.org/userinfo.php?uid=250978
wieceј niż pierwsza czytankɑ (buksy) - Komentarze
cych.
- Obecnie wczas... - dom i ogrod mruknął pocieszaјąco.
plan ogrodս Łódź monita Βyt ludzkieɡo zabrzmiało w
jego
rybunale. Ot, zasrana utwór, kompletować należy...

Iks szedł od momеntu strony szоferki. Marek ƶmusił się,
iżby się nie oԁwracać. Νie
chciał wyrazić lęku. Spojrzał na dziewczynę równolegle, wpatrującą się beƶwartościowүm
spojrzeniеm w noc, Światła pozycyjne odbijały się w mokrym bruku a
w jeϳ
ciemnych oczac.
buy term papers
17. października 2013 14:47:00, http://essaysservice.com
Go to this link as the information available will help you when you agree to purchase excellent essay writing and to receive the highest goals when it comes to reliable essay writing service.
custom thesis
19. lipca 2013 03:53:51, http://primedissertations.com
With your help only people have some information about buy dissertation service! Moreover they order the good thesis topics close to this good post in the buy thesis service.
submission of articles
16. lutego 2012 18:02:01, http://marketingslinks.com
Supreme quality is a point everybody is willing to get and we are ready to give you a chance to get the greatest link building issues at our article submission directories company. That can be a great benefit for your internet site!
immortals torrent
I am completely content with your material it will help me in my essay or term papers writing. Thank you so much. I will certainly keep in touch.
essay service
14. października 2011 16:57:25, http://www.qualityessay.com
I am able to pay a lot of cash for supreme quality term papers. Does somebody want to earn some money for perfect writing? If you do not aid me, I will have to order custom writing online.
essays
03. października 2011 00:05:23, http://www.essaysprofessors.com
Student's life is not simple and custom essays completing tasks can make it more complicated. Nevertheless, the custom writing services are ready to support with essays completing.
custom term papers
29. września 2011 22:01:59, http://www.exclusivepapers.com
To reach success, people should state if they are willing to perform the application paper writing or just buy essay papers of the greatest upper-class.
Freida25Keller
29. sierpnia 2011 17:41:56, http://www.4submission.com
 
peek-a-boo
31. stycznia 2009 23:16:54,
Judytta; Gretkowskiej kupowac na pewno nie warto, ja mam na szczescie pożyczoną od znajomej, ktorej mogę szczerze się przyznać, że polecanki nie przeczytałam. Niedługo czeka mnie ponowna wyprawa do biblioteki i tym razem postawie na jakośc nie na ilosc. A Tobie życzę udanych decyzji lekturowych, bo nie ma chyba nic bardziej wkurzającego, niż po godzinie czytania przekonać się, że książka dobra nie jest i będzie tylko gorsza z upływem kartek.
Judytta
31. stycznia 2009 19:26:23,
Ostatnio też tak miałam zresztą kiedy są inne zajęcia dość pochłaniające to nie zawsze można się potem wciągnąć w książkę.

Tej "Obywatelki" Gretkowskiej jestem ciekawa ale jak juz to może w bibliotece kiedyś się pojawi bo nie chcę jej kupować.

Wiem jak to jest..
Właśnie patrzyłam dziś na moje i te prywatne i te zbiblioteki a w głowie:
"Na co się zdecydować"?

peek-a-boo
30. stycznia 2009 22:25:46,
chiara 76: o to nie miałam pojecia, że tak sie dzieje. pozdrawiam również:)
ice: nie wiem dlaczego tak, musze chyba zmienić szablon.Wygląda na to, że "blogi" w piętkę gonią coś ostatnio.
ice33
29. stycznia 2009 23:02:37,
ja tez mam problemy z otworzeniem strony

no i dlaczego u Ciebie zawsze jest 5 listopada?
chiara76
27. stycznia 2009 15:05:42, http://www.chiara76.blox.pl
niezwykłe...pierwszy raz od chyba dwóch tygodni jestem w stanie wejść na Twój blog. Do tej pory, niestety, nie chciał mi się wyświetlać. Pozdrawiam z tej okazji:)))
zosik
26. stycznia 2009 15:16:09, http://lekturki.com
Do zapamiętania i wypróbowania przy najbliższej okazji ;)